BTC Biometrik Teknoloji Çözümleri olarak;
Ekibimiz

Ekibimiz yazılım uzmanı, sistem destek uzmanı, satış ve pazarlama, montaj ve Ar-Ge çalışmalarının da bulunduğu bir kadro ile eğitimli ve deneyimli destek personelinden oluşmaktadır. 

Firmamız
Şirketimiz, giriş, gelişme ve sonuç odaklı çalışma prensibiyle, her biri yaklaşık sektörde 10 yıllık tecrübeye sahip kadrosuyla, geleceğe dair planlamalarını yapmış, müşteri memnuniyetini ön planda tutularak, siz değerli çözüm ortaklarımıza, satış, montaj ve satış sonrası teknik destek  olarak hizmete başlamıştır. Müşteri sayımız, yaptığımız kaliteli hizmet ve  referanslarımız sayesinde hızla artmaktadır.

Müşterilerimiz 
Arasında her sektörden firmalar, esnaf, devlet kurumları, okullar, dernekler, vakıflar ve her meslek grubundan firmalar yer almaktadır.

Ürünlerimizin En Temel Özellikleri
Kapsamlı, kaliteli, kolay kullanımlı ve ekonomik olmalarıdır. Bu özellikler sayesinde, personel takip sistemi, yetkilendirme sistemi yapılabilmekte,başkasına ihtiyaç duymadan, kendi personel puantajını online -offline olarak takip edebilmektedir. Web yazılım ürünlerimiz, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.

Hedefimiz
Uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermek; kalite, verim ve fiyat olarak kullanlabilir ürünler ortaya çıkarmaktır. Düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.